Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Listwa oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Listwa oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

    Zamieszczone przez marektbg
    k.julian niecałe 46tys.
    brutto czy netto??? w każdym bądz razie moja to drożyzna w porównaniu z Twoja :twisted:

  • #2
    Listwa oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

    Zwracam się do Szanownych forumowiczów z prośbą o poradę jak wymienić samemu listwę oświetleniową tablicy rejestracyjnej w O1 sedan.
    Może już ktoś to wymieniał i mógłby się podzielić doświadczeniami. Nie chciałbym czegoś przy okazji sobie popsuć.

    Komentarz


    • #3
      Artur73, chodzi Ci o podświetlenie tylnej tablicy? No to trzeba zdjąć plastikową tapicerkę klapy i wykręcić od środka chyba 3 lub 4 śruby na torxa. Wyłazi całość razem z osłoną. Niejaki problem stwarza założenie potem tapicerki klapy ale w 2 osoby to spoko.
      Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję.

        Komentarz


        • #5
          Artur73, tylko uważaj przy demontażu i nie pourywaj zaczepów. zacznij od podważenia plastiku na dole po bokach i może wtedy bez wyciągania góry (bo może nie będziesz musiał a jak już to trzeba ją popchnąć w stronę 3 światła stopu) włożysz tam rękę i odkręcisz te wkręty po omacku. Ja musiałem zdjąć całą osłonę bo mam łapska muzyczne do noszenia fortepianu.
          Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

          Komentarz


          • #6
            Podczepię się pod temat listwy, bowiem poszukuję takowej (moja jet pęknięta na pół) a w ofertach na A... pojawiają się tylko do kombi lub po lifcie. Może ktoś z Was posiada tę tajemną wiedzę, Czy kombi i sedan maja napewno inne. Szukałam po numerach i znalazłam tylko dwa numery. Proszę o odpowiedź lub podpowiedź w wolnej chwili. ;-)
            Załączone pliki
            Cioteczka
            OCT I 1,9 TDI AGR Sedan

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X